«تنها علاج» حسین است

«تنها علاج» جدیدترین اثر حجت الاسلام سیدعلی‌اصغر علوی می‌باشد که به فاصله کوتاهی از «توضیح‌الرسائل کریلا» توسط نشر سدید(انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) منتشر شده است.

نگاه پارادایمی در فلسفۀ علوم اجتماعی

در یادداشت پیش‌رو دکتر راست خدیو به تبیین «نگاه پارادایمی در فلسفۀ علوم اجتماعی» می‌پردازد. از دیدگاه وی یکی از نگاه‌های جدی و رایج در تحلیل رویکردهای مختلف در حوزۀ علوم انسانی، رویکرد پارادایمی است.

گزیده صوت | ارکان نظام سازی؛ دانش‌ها، ساختارها و محصولات

در گزیده صوت پیش‌رو حجت‌السلام پیروزمند به تبیین «ارکان سه گانۀ نظام‌سازی» می‌پردازد. ایشان معتقد است که ارکان نظام‌‎سازی تشکیل شده از دانش‌ها، ساختارها و محصولات است و بر این باور است که دستیابی به تمدن نوین اسلامی منوط به این است که جریان مذهب در تولید دانش‌ها، طراحی ساختارها و تولید محصولات محقق گردد.

اقتصاد و ظرفیت‌های عظیم مردمی

یکی از مسائلی که در تعامل زندگی مردم با اقتصاد کشور، مؤثر است استفاده از ظرفیت‌های مردمی در این راستاست که باید مورد توجه قرار گیرد.

معرفی ویدئویی | کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس» اثر مجتبی حسنی و جواد کجوری

در ویدئو پیش‌رو، کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس» اثر مجتبی حسنی و جواد کجوری، توسط آقای مجتبی حسنی معرفی می‌شود. این اثر به‌زودی توسط نشر سدید(انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) منتشر می‌شود.

معرفی جزوه | «اقتصاد و رسانه»

مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، اقدام به معرفی آثار تولیدی مرتبط با اقتصاد مقاومتی خود کرده است.

تلفن: 021-66485850      ایمیل: info@sadidisu.ir
logo-samandehi

ارسال پيام و شکایات

تماس با ما
 1. نام(*)
  لطفا نام خود را وارد کنید
 2. پست الکترونیک(*)
  لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید
 3. موضوع(*)
  لطفا موضوع پیام خود را وارد کنید.
 4. پیام(*)
  لطفا متنی برای پیام خود وارد کنید
 5. (*)

  Invalid Input