طرح مطالعاتی عیدانه نشر سدید

با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید نوروز، نشر سدید مطالعه دو مجموعه کتاب ارزشمند «روایت مطهر» و «مدیریت جهادی» در فرصت پیش‌رو را پیشنهاد می‌کند. این دو مجموعه با شرایط ویژه ارسال رایگان به سراسر کشور و تخفیف نزدیک به 30% ارائه می‌شوند.

 

آخرین مهلت ثبت سفارش از طریق روبات تلگرامی @sadidisu_bot یا تماس با شماره‌های 02166485850 و 09109805055 تا 20 اسفند ماه 1396 می‌باشد.

معرفی مجموعه کتب:

روایت مطهر(جلد اول، دوم و سوم)

روایت مطهر مجموعه 4  جلدی، به تبیین زوایای پنهان تفکر شهید مطهری به منظور دست‌یابی به یک نظام فکری منسجم می‌پردازد و شامل بحث پیرامون گفتارهای شهید مطهری در کتاب‌های مختلفی  می‌باشد. این مجموعه می‌تواند مرجعی مفید و راهگشایی برای محققان و پژوهشگران باشد تا شخصیت جامع‌الاطراف این استاد بزرگوار از طریق آشنایی با اندیشۀ ناب اسلامی مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

مدیریت جهادی(جلد اول، دوم، سوم و چهارم)

دانش نوپای مدیریت جهادی درصدد ارائه سبکی جدید از مدیریت است که در عین برخورداری از مبانی و ویژگی‌هایی اسلامی، در عرصه بومی مدیریت نیز کارآمد باشد و بتواند الگویی الهام بخش از مدیریت اسلامی را ارائه دهد. در کتاب حاضر که ویراست اول از متن و محتوای مدیریت جهادی است، از بین منابع دینی تنها به کتاب ارزشمند نهج البلاغه و برخی منابع در موضوع «سیره نبوی» رجوع شده است. منبع دیگر نکات مقام معظم رهبریمدظله در عرصه مدیریت می‌باشد. تحلیل و بررسی تجارب موفق مدیریت جهادی، در این کتاب از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند. در این بخش نیز به مطالعه سیره مدیریتی امام خمینیره و بیش از 60 فرمانده شهید، در دو عرصه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پرداخته شده است.

 

تلفن: 021-66485850      ایمیل: info@sadidisu.ir
logo-samandehi

ارسال پيام و شکایات

تماس با ما
 1. نام(*)
  لطفا نام خود را وارد کنید
 2. پست الکترونیک(*)
  لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید
 3. موضوع(*)
  لطفا موضوع پیام خود را وارد کنید.
 4. پیام(*)
  لطفا متنی برای پیام خود وارد کنید
 5. (*)

  Invalid Input