طرح مطالعاتی عیدانه نشر سدید

با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید نوروز، نشر سدید مطالعه دو مجموعه کتاب ارزشمند «روایت مطهر» و «مدیریت جهادی» در فرصت پیش‌رو را پیشنهاد می‌کند. این دو مجموعه با شرایط ویژه ارسال رایگان به سراسر کشور و تخفیف نزدیک به 30% ارائه می‌شوند.

آخرین مهلت ثبت سفارش از طریق روبات تلگرامی @sadidisu_bot یا تماس با شماره‌های 02166485850 و 09109805055 تا 20 اسفند ماه 1396 می‌باشد.

 

معرفی مجموعه کتب:

روایت مطهر(جلد اول، دوم و سوم)

روایت مطهر مجموعه 4  جلدی، به تبیین زوایای پنهان تفکر شهید مطهری به منظور دست‌یابی به یک نظام فکری منسجم می‌پردازد و شامل بحث پیرامون گفتارهای شهید مطهری در کتاب‌های مختلفی  می‌باشد. این مجموعه می‌تواند مرجعی مفید و راهگشایی برای محققان و پژوهشگران باشد تا شخصیت جامع‌الاطراف این استاد بزرگوار از طریق آشنایی با اندیشۀ ناب اسلامی مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

مدیریت جهادی(جلد اول، دوم، سوم و چهارم)

دانش نوپای مدیریت جهادی درصدد ارائه سبکی جدید از مدیریت است که در عین برخورداری از مبانی و ویژگی‌هایی اسلامی، در عرصه بومی مدیریت نیز کارآمد باشد و بتواند الگویی الهام بخش از مدیریت اسلامی را ارائه دهد. در کتاب حاضر که ویراست اول از متن و محتوای مدیریت جهادی است، از بین منابع دینی تنها به کتاب ارزشمند نهج البلاغه و برخی منابع در موضوع «سیره نبوی» رجوع شده است. منبع دیگر نکات مقام معظم رهبریمدظله در عرصه مدیریت می‌باشد. تحلیل و بررسی تجارب موفق مدیریت جهادی، در این کتاب از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند. در این بخش نیز به مطالعه سیره مدیریتی امام خمینیره و بیش از 60 فرمانده شهید، در دو عرصه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پرداخته شده است.

ارائه بسته‌‎های فرهنگی راهیان نور با تخفیف عالی

نشر سدید تقدیم می‌کند؛

ارائۀ کتاب و بسته‌های فرهنگی با شرایط عالی و تا 40% تخفیف ویژۀ کاروان‌های دانشجویی اردوی راهیان نور

 

*جهت آشنایی با محصولات روی آن‌ها کلیک کنید.

بسته 1:

ویژه خواهران | کتاب «حجاب در آیات و روایات» + کتاب «این جبهه نیرو ندارد» | 9500 6500 تومان

بسته 2:

ویژه برادران | کتاب «دعوا سر اولویت است» + کتاب «این جبهه نیرو ندارد» | 10,500 6500 تومان

بسته 3:

ویژه خواهران | کتاب «حجاب در آیات و روایات» + کتاب «این جبهه نیرو ندارد» + پیکسل | 12,500 8500 تومان

بسته 4:

ویژه برادران | کتاب «دعوا سر اولویت است» + کتاب «این جبهه نیرو ندارد» + پیکسل | 13,500 8500 تومان

بسته 5:

عمومی | کتاب «خادم ارباب کیست؟» + پیکسل + پلاک | 12,500 10,000 تومان

 

در ضمن دو محصول ذیل نیز با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد.

کتاب «توجیه‌المسائل کربلا» | 8000 6000 تومان

مجموعه کتاب «باغ سیب» | 13,500 10,000 تومان

 

جهت ثبت سفارش با شماره‌های 02166485850 و 09109805055 تماس حاصل فرمائید.

شاکله فکری و رفتار اقتصادی

رفتارهای اقتصادی مردم ناشی از ذهنیت‌ها و عقاید اقتصادی است که دارند. اگر بخواهیم در زمینۀ فکر اقتصادی، مردم را مقاوم کنیم باید جهان‌بینی اقتصاد اسلامی را برای مردم بیان کنیم. یادداشت پیش‌رو، بخشی از سخنرانی دکتر پیغامی است که به وظیفۀ روحانیت در جنگ اقتصادی، در عرصۀ فکر می‌پردازد.

چه شد که غربی‌ها متحول شدند؟

دکتر رجبی با بیان این‌که هر واقعه‌ای را باید از طریق عوامل خارجی (تحلیل مکانیستی) و عوامل داخلی (تحلیل دینامیستی) مؤثر بر آن پدیده تحلیل کرد، به تبیین عوامل مؤثر در تحول فکری غرب می‌پردازند. ایشان در تبیین خودآگاهی غرب، دوره‌های تاریخی گوناگون آن را و در پایان، دوره‌های تاریخی جهان اسلام به خصوص ایران را بررسی می‌کنند.

جایگاه هگل در فلسفۀ غرب مدرن

این نوشتار، خلاصه‌ای است از سخنرانی دکتر مرادخانی که ابتدا مفاهیم مختلفی چون ایده، عقل و طبیعت به طور کلی در فلسفۀ ایده‌آلیسم آلمانی را مورد بررسی قرار داده‌اند. همچنین در این نوشتار، به طور خاص نسبت این فلسفه‌ها با فلسفۀ کانت، رمانتیسم آلمانی، کلام مسیحی و تاریخ سنجیده شده است. در پایان هم بیشتر بحث بر روی هگل متمرکز می‌شود.

لزوم غرب شناسی از منظرهای مختلف

متن پیش رو خلاصه‌ای از جزوۀ «تاریخ سرمایه‌داری و اقتصاد غربی» که درس‌گفتارى است از آقای «دکتر هادی آجیلی» در باب مؤلفه هاى اقتصاد غربى و تأثیر آن در ایجاد تمدن غربى است.

روش‌شناسی مطالعات عاشورایی

در این نوشتار، سید علی اصغر علوی در حوزۀ مطالعات عاشورایی، روشی مبتنی بر اصول موجود استنباطی و روش تحقیقی پیشنهاد می‌دهد، روشی که شامل دو پیش‌نیاز و پنج گام عملی برای رسیدن به نتیجه است. در آخر هم از روش اجتهادی موجود در بحث‌های فقهی و فقه‌الاداره به‌طور گذرا الهام گرفته می‌شود.

تلفن: 021-66485850      ایمیل: info@sadidisu.ir
logo-samandehi

ارسال پيام و شکایات

تماس با ما
 1. نام(*)
  لطفا نام خود را وارد کنید
 2. پست الکترونیک(*)
  لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید
 3. موضوع(*)
  لطفا موضوع پیام خود را وارد کنید.
 4. پیام(*)
  لطفا متنی برای پیام خود وارد کنید
 5. (*)

  Invalid Input