این جبهه نیرو ندارد

Book.Mockup.InJebheNiruNadarad
استاد/مؤلفسید ابراهیم رئوف موسوی
پالتویی
پنجم
۷۱
۵۰۰۰
978-600-94177-3-5
وزن68 گرم

+
قیمت 8000 تومان

توضیحات

معرفی اثر:

انقلاب اسلامی واقعه ای نبود که در فوریه 1979 اتفاق افتاده باشد. آنچه در سال 1357 اتفاق افتاد، بارقه آغازین انقلاب اسلامی بود که نه تمام انقلاب اسلامی. انقلاب اسلامی اردوگاه یاران امام زمان علیه السلام است تا آنان در این اردوگاه گرد هم آیند و آماده شوند و مقدمات را فراهم آوردند و مردم را بیدار کنند تا آن یار بیاید.

با این نگاه به انقلاب اسلامی روشن می‌شود که چرا قرار گرفتن جامعه توسعه یافته به عنوان آرمان انقلاب اسلامی، انحراف انقلاب اسلامی و تغییر جهت آن است و پرسش از امکان و عدم امکان جمع اسلام و توسعه، پرسشی ساده انگارانه دانسته می شود. سخن در این نیست که آیا در این قطار می شود احکام را هم رعایت کرد یا خیر. سخن در این است که مقصد این قطار به کعبه نیست، ترکستان است و بگذار باز بپرسند مگر ترکستان رفتن حرام است؟ و مگر نمی شود انسان در ترکستان به یاد خدا باشد؟ البته من و تو حق داریم که این گونه راحت، آینده انقلاب اسلامی را رقم بزنیم؛ یعنی بخوابیم تا دیگران رقم بزنند.

و این جبهه نیرو ندارد...

برخي به علم و تلاش علمي و توليد علم ديني به عنوان يک امر مورد تأکيد دين و یک امر مطلوب و لازم مي‌نگرند. چون فرد مؤمني است و دغدغة دين دارد، برايش مهم است که سخن اسلام در مورد اقتصاد روي زمين نماند و اقامه شود. اکنون پرداختن به علم و علم ديني از اين جهات براي ما اهميت ندارد. نياز به علم و علم ديني اکنون از آن روست که حفظ انقلاب اسلامي بر آن متوقف است و تبيين اين رابطه، البته خود ماجراي ديگري است. اين دو نوع پرداختن به علم ديني خيلي با هم فرق مي‌کند، خيلي.

نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

درج نظر شما در مورد این محصول

نام کاربری:
پست الکترونیک:

محصولات مرتبط

نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
تلفن: 021-66485850      ایمیل: info@sadidisu.ir
logo-samandehi

ارسال پيام و شکایات

تماس با ما
 1. نام(*)
  لطفا نام خود را وارد کنید
 2. پست الکترونیک(*)
  لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید
 3. موضوع(*)
  لطفا موضوع پیام خود را وارد کنید.
 4. پیام(*)
  لطفا متنی برای پیام خود وارد کنید
 5. (*)

  Invalid Input