شمریت و حریت

shemriyatohoriyat-mockup-finallow
استاد/مؤلفسید علی اصغر علوی
رقعی
اول-شهریور 97
312
3000
978-600-7850-04-6
وزن308 گرم

+
قیمت 15000 تومان

توضیحات

تا آب پیدا نشود، مشخص نمی شود چه کسی شناگر خوبی است! به عبارت دیگر بعضی آب پیدا نکرده اند و الاّ شناگر خوبی هستند. به بعضی باید فرصت داد و البته خدا کند برای بعضی ها ترجیحا آب پیدا نشود! خدا کند خدا به بعضی فرصت ندهد تا خودی نشان دهند که اگر خودی نشان بدهند و ضمیر خود را بروز دهند، شاید عالم را شرنده کنند و روی شمر را سپید! چرا که آن ها هم شمرهای خوبی هستند!

بایذ از این «شمر بالفعل» که در سال 61 برای همه عالم رونمایی شد، درس عبرت گرفت برای آن ها که هنوز «شمر بالقوه» ای در درونشان دارند. آن ها اگر برای سر بریدن این شمر بالقوه دست به کار نشوند، او بیکار نخواهد نشست و تا برایشان فاجعه ای رقم نزند، آرام نمی گیرد. شاخص های شمریت راهنمای این مسر است؛ راهی که روزگاری، شمر را شمر کرد. این جاده مجرب است! شمر شدن در آن تضمینی است! هر که این راه را بپیماید و این صفات و رفتار را در خود داشته باشد، باید منتظر آن روز ناگوار باشد.

در مقابل بهانه ای برای آشتی با خدا باز گذاشته اند. راهی برای «حر شدن» برای به فعلیت رساندن گشوده اند با مصداق جناب حر، حر بالفعل! هر کسی می خواهد با امام حسین آشتی کند، بیاید. هر کس گناهکار است مبادا نا امید بشود. حسین مهربان توبه پذیر، حر را پذیرفت و با این پذیرش دروازه ای برای عالم پس از حر گشود. به واسطه حر دری گشوده شد تا همگان را سهمی از توبه و حریت باشد به برکت حسین. همه می توانند حر بالفعل باشند اگر مثل حر، اهل اراده و همت و تفکر و تصمیم باشند.

«المنة لله که در میکده باز است...»

نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

درج نظر شما در مورد این محصول

نام کاربری:
پست الکترونیک:
تلفن: 021-66485850      ایمیل: info@sadidisu.ir
logo-samandehi

ارسال پيام و شکایات

تماس با ما
 1. نام(*)
  لطفا نام خود را وارد کنید
 2. پست الکترونیک(*)
  لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید
 3. موضوع(*)
  لطفا موضوع پیام خود را وارد کنید.
 4. پیام(*)
  لطفا متنی برای پیام خود وارد کنید
 5. (*)

  Invalid Input